Kontakta_oss_stor.jpg
Du är här: Hem > Om oss > Kontakta oss

 Kontakta oss 


Operation Smile Sverige
sverige@operationsmile.org
Drottninggatan 94
111 36 Stockholm
+46 (0)8-515 124 00
telefontid vardagar 9-12
Faktureringsadress:
Operation Smile Sverige
c/o Brain Accounting AB
Mäster Samuelsgatan 10
111 44 Stockholm

        Cajsa_800x800.jpg

Cajsa Wiking, Generalsekreterare
cajsa.wiking@operationsmile.org
+46 8 40026157

NB_Johan_2013.jpg

Johan Norrby, Insamlingsansvarig
johan.norrby@operationsmile.org
46 (0)8-400 261 56

NB_Susanne_2013.jpg

Susanne Edmark, Kommunikationschef
susanne.edmark@operationsmile.org
46 (0)8-400 267 96

NB_Gunilla.jpg

Gunilla Lööf, Programansvarig
gunilla.loof@operationsmile.org
46 (0)8-400 267 97            telefontid vardagar 16-18

NB_Cecilia_2013.jpg

Cecilia Rydbeck, Administratör
cecilia.rydbeck@operationsmile.org 
46 (0)8-400 267 98                    telefontid vardagar 9-12

NB_Louise_2013.jpg

Louise Bäcklund, Administratör/grafisk formgivare
louise.backlund@operationsmile.org 
46 (0)8-400 267 98                    telefontid vardagar 9-12

NB_Barbro_2013.jpg

Barbro Sen, Administratör
barbro.sen@operationsmile.org 
46 (0)8-400 267 98                    telefontid vardagar 9-12

Bankgiro (90-konto): 900-2221 

Organisationsnummer: 802426-4734

International bank details
Name of foundation: Insamlingsstiftelsen Operation Smile Sverige 
Name of bank: Swedbank
IBAN: SE8180000832799148957203
BIC/SWIFT: SWEDSESS

Bookmark and Share    
Stöd vårt arbete
En operation tar mindre än en timme och behöver inte kosta mer än 2400 kronor.

Ge en gåva
 
Ditt bidrag gör skillnad
Ta del av hur din gåva bidrar till att förändra barns liv. Läs våra Smile stories
 

Vi har 90-konto (bg 900-2221) och granskas av

Följ oss på

 
HEM      SÖK      KONTAKTA OSS      SITEMAP
©2014 Operation Smile Sverige