Kontakta_oss_stor.jpg
Du är här: Hem > Om oss > Kontakta oss
Bookmark and Share    

 Kontakta oss 

Operation Smile Sverige
sverige@operationsmile.org
Drottninggatan 94
111 36 Stockholm
+46 (0)8-515 124 00
telefontid vardagar 9-12
Faktureringsadress:
Operation Smile Sverige
c/o Brain Accounting AB
Mäster Samuelsgatan 10
111 44 Stockholm

        Cajsa_150.jpg

Cajsa Wiking, Generalsekreterare
cajsa.wiking@operationsmile.org
+46 8 40026157

Johan_200.png

Johan Norrby, Insamlingsansvarig
johan.norrby@operationsmile.org
46 (0)8-400 261 56

Susanne_200.png

Susanne Edmark, Kommunikationschef

susanne.edmark@operationsmile.org

46 (0)8-400 267 96

Gunilla_200.png

Gunilla Lööf, Programansvarig
gunilla.loof@operationsmile.org
46 (0)8-400 267 97            telefontid vardagar 16-18

NB_Cecilia_2013.jpg

Cecilia Rydbeck, Administratör
cecilia.rydbeck@operationsmile.org 
46 (0)8-400 267 98                    telefontid vardagar 9-12

Louise_200.png

Louise Bäcklund, Administratör/grafisk formgivare
louise.backlund@operationsmile.org 
46 (0)8-400 267 98                    telefontid vardagar 9-12

Barbro_200.png

Barbro Sen, Administratör
barbro.sen@operationsmile.org 
46 (0)8-400 267 98                    telefontid vardagar 9-12

Bankgiro (90-konto): 900-2221 

Organisationsnummer: 802426-4734

International bank details
Name of foundation: Insamlingsstiftelsen Operation Smile Sverige 
Name of bank: Swedbank
IBAN: SE8180000832799148957203
BIC/SWIFT: SWEDSESS

 

Vi har 90-konto (bg 900-2221) och granskas av

Följ oss på